Kalhoty v barvách velikonočních vajíček

Pokud byste, milé dámy, nahlédly do šatníku některých žen, zjistily byste, že tam chybí jedna důležitá součást oblečení. Jsou to barevné kalhoty. A přiznejte se, že je tam také nemáte?
o   Mnoho žen se totiž domnívá, že červené, žluté nebo například modré kalhoty už se pro ně nehodí.
o   Že jsou spíše vhodné pro mladší nebo úplně nejmladší generaci.
v bílých kalhotách
To je omyl, kterým si zbytečně ochuzujete rozmanitost svého oblečení.Zkuste se porozhlédnout po městě a zaostřete svůj zrak na dámy pokročilejšího věku. Mnohé mají barevné kalhoty a skvěle jim „seknou“. Barevné kalhoty se nosí hlavně pro příležitosti volnočasových aktivit.
·        Té pravé elegance i na procházce dosáhnete například tím, že zkombinujete červené rifle s jednoduše střiženou košilí vhodné barvy.
·        Jestliže si nohavice dole ohrnete podle současného stylu, budete elegantně pohodová.
Trochu opatrnosti ale přeci jen neškodí. Každá barva totiž něco zvýrazní a něco naopak potlačí.

Červené kalhoty  

Hodí se pro štíhlé ženy s úzkými boky a menší sedací částí. Pokud k vám byla příroda štědřejší, volte tmavší barvu. Vhodná je i tunika v prodloužené délce.
barevné kalhoty

Bílé kalhoty

Bílá barva je ošemetná. Zvýrazní vše, co by mělo být ukryto. Proto se takové kalhoty hodí pro dámy s dokonalou postavou. A hlavně pozor na spodní prádlo. Skrz bílé kalhoty je vše vidět.


Žluté kalhoty

Ačkoliv je tato barva velice výrazná, nemusíte se jí bát. Žluté kalhoty mohou obléknout ženy štíhlé i plnější. Výrazná barva odvede pozornost od problematických partií.

Zelené kalhoty

Ještě je nemáte v šatníku? Velká chyba. Tato barva je právem velice oblíbená. Sluší totiž všem typům postav. Zelené kalhoty na sebe mohou obléknout štíhlé mladé dívky i dámy plnějších tvarů. Pokud máte z této barvy přeci jen obavu, sáhněte po zemitějším odstínu. A hlavně kombinujte s veselými barvami. V kombinaci s černou nebo hnědou budete vypadat smutně.