Domek za pár korun, který může být váš

Život pod vlastní střechou je velkým snem celé řady lidí. Jenže jen málokomu se ho podaří splnit, protože dosáhnout na vlastní bydlení chce především pořádnou hromadu peněz. A to konkrétně hned několik miliónů korun. Proto se nelze divit tomu, že cesta k vlastnímu bydlení vede pro většinu lidí skrze hypotéky. Jenže i taková hypotéka má svá pravidla, a pokud bankovní úředníky nepřesvědčíte o tom, že máte solidní příjem a ani po letech vám nebudou chybět peníze na splácení, pak se můžete se svým velkým snem rozloučit. Zbývá vám už snad jen výhra v loterii.

Naštěstí nemusí být skutečnost tak špatná, jak to na první pohled vypadá. Ještě jsou zde mobilní domy! Horká novinka posledních let, která postupně dobývá trh s bydlením.

Pokud ještě nevíte, o co jde, rozhodně se nemusíte lekat divného názvu! Určitě se nejedná o život v maringotce, ani v jiném, příliš alternativním bydlení. V tomto případě budete bydlet zcela tradičně, a přitom za skvělou cenu – tak jako řada dalších lidí, která už si tento typ stavby oblíbila.

domek privesek

Menší, ale stejně útulné

Mobilní domy jsou možná menší, ale jsou stejně útulné, anebo možná ještě útulnější, než ty veliké. Pokud se bavíme o jejich velikosti, můžete si konkrétně představit třeba menší byt v panelovém domě. Jestliže právě vy v nějakém takovém bydlíte, pak s velikostí takové stavby budete jistě spokojeni. Navíc, ve srovnání s bytem má ještě jednu podstatnou výhodu – stojí na vlastním pozemku.

domek u vody

Můžete tak spojit výhody menších bytů a bydlení na vlastním pozemku dohromady. Takový mobilheim https://www.top-mobilnidomy.cz/ k celoročnímu bydlení si můžete pořídit už za úžasný jeden milión korun. A pokud vám k tomu náhodou nevyjdou peníze na vlastní pozemek, nevadí – jelikož se jedná o stavbu bez pevných základů, která není spojená se zemí, tak stačí, když si pozemek pouze pronajmete. A když se rozhodnete, můžete své bydlení v budoucnu přesunout jinam.