Skip to content

Bazén je zábava, ale i starost

Mnoho lidí si myslí, že si koupí bazén, umístí ho na zahradu a je hotovo. Ovšem koupi bazénu všechno začíná a to jak zábava, tak starosti s ním. Hned po koupi zjistíte, že Vám chybí základní věci k bazénu, bez kterých se neobjedete. Jednou z těchto věcí jsou samozřejmě schůdky do bazénu, hadice na napuštění a také kompletní chemie. Všechny tyto věci mohou, ale spíš nemusí být součástí balení a je potřeba si při koupi dát pozor. Ovšem to jsou jenom základy k tomu, co budete potřebovat. Poté bude následovat další chemie do bazénu a také síťka na lovení hmyzu, či bazénový vysavač. Další doplňky jako je teploměr do bazénu Chlorito, či solární ohřev můžete dokoupit později.

teploměr do bazénu

Teploměr do bazénu je velmi zanedbávaná věc a člověk k její koupi přistupuje velmi pozdě. Je pravdou, že člověk teploměr k fungování bazénu nepotřebuje, ale ba naopak by rád vědět, jakou voda má teplotu. Pokud si bazén budete pořizovat, tak na teploměr nezapomeňte, nebo si ho doobjednejte na stránkách Chlorito, kde koupíte veškeré vybavení do bazénu a vířivek.

teploměr do bazénu

Tato stránka je určena přímo pro majitele bazénů a vířivek a nabídne Vám veškerý sortiment, co se toho týče. Najdete zde klasické vybavení, jako je solární plachta, schůdky do bazénu, chemii, filtry, přípravky na odstranění kalu, či bazénové vysavače. Tato společnost má více jak 12 leté zkušenosti v tomto oboru a zajímá se více jak 5 let o obor veřejných koupališť. Můžete se na ně obrátit s jakoukoliv otázkou a firma Vám na ní odborně poradí. Navíc jsou certifikovaný a roky prověřený dodavatel a jejich zboží je vždy připravené skladem. Navíc je na mnoho zboží sleva a ušetříte tak nemalé peníze. Slevy se samozřejmě během roku mění a je tak možnost sehnat jakékoliv zboží ve slevě.

Pokud vám tedy nějaký doplněk k bazénu chybí, tak neváhejte a obraťte se na tuto stránku. Rozhodně nebudete litovat a koupíte zde vše, co potřebujete.