Vyvýšené typy postelí jsou velmi praktické

Zařídit dětský pokoj tak, abyste s ním byli spokojeni vy jako rodiče a vaše malé ratolesti v něm měly dostatek pohybu a jiného nábytku, se může zdát na první pohled velmi náročné. Naplánovat byste si proto měli to, kam umístíte nábytek, aby vytvářel jeden celek, ale i jeho výběr, kdy bude praktický a ušetří vám mnoho úložného místa.

patrové postele

U některých druhů nábytku to lze vyřešit velmi snadno – jako třeba v případě postele. Místo dvou zcela oddělených lůžek není na škodu dětem do jejich pokojíčku umístit praktické a moderní patrové postele , které jsou pořád velmi žádané, ale už vůbec ne zcela obyčejné.

Aktuální nabídka moderních variant v podobě barevného dřeva, které je velmi odolné a slouží ke spaní nejen malých ratolestí, ale i dospívajících dětí s větší tělesnou hmotností – vás nepochybně zcela ohromí.
patrová dřevěná postel

Nabídka, které pravděpodobně neodoláte

Náš sortiment patrových postelí zahrnuje několik typů, ze kterých si můžete zvolit jednu do pokojíčku vašich dětí dle jejich potřeb, ale i z hlediska jejich věku nebo zaměření na pohlaví.

➔ Barevná škála dřeva potěší všechny ratolesti, které chtějí mít v jejich pokoji dostatek barev a dětských motivů.

➔ O nich horší na tom není ani nabídka přírodního dřeva, které naopak upřednostňují dospívající děti.

Už několik let je velmi populární styl, kde ve spodní části nalezete i několik polic a šuplíků, ze kterých jsou rovněž schody, které míří do patra další postele. Pochopitelně, že jsou o něco dražší než ty klasické, ale stojí za to si jich pořídit a dopřát tak dětem radost a moderní styl, který si jim líbí.

Další z možností je samostatně stojící postel, která je vyvýšená a umožňuje tak dítěti dopřát volný prostor pod ní na jiné aktivity. Tato varianta je naopak oblíbená u jedináčků.

Úložný prostor

Zakoupením patrové postele získáte i šikovný úložný prostor ve spodní části, kde se nacházejí šuplíky. Zvolit si můžete taktéž i další přídavné lůžko a mít tak celkem 3 postele k tomu, aby se na nich vyspaly nejen vaše děti, ale třeba i jejich kamarádi.