Skip to content

Musíme v první řadě chtít změnu

Jen to, že nám někdo neustále ukazuje naše nedostatky, to nám moc motivace do hubnutí nepřinese. Dokonce ještě nikdo nevymyslel ani nějakou zázračnou pilulku, kdy ji spolkneme a rázem odstraníme přebytečná kila nebo různé nevzhledné záhyby. To by bylo super. Ale bohužel tady budeme muset začít sami u sebe a především my sami chtít pro to něco udělat. Je mnoho věcí, které za nás někdo může vyřešit, ale tady budeme kopat ligu skutečně samotní. Je v podstatě jedno, zdali se bude jednat o ženu nebo muže, ona obezita si nijak nevybírá pohlaví a dokonce ani věkovou hranici.

Tahle dieta dává smysl

Existuje neskutečné množství dietních programů a doporučení, že člověk vůbec netuší, co by mu mohlo pomoci a co pro změnu uškodit. Což by přirozeně nebyl žádný problém, protože některé diety jsou příliš drastické a také nemají dlouhého trvání. Poslední dobou velký úspěch sklízí takzvaná proteinová dieta, která svoje kořeny nemá v České republice, ale v zahraničí. Nicméně lidský organismus pracuje na všech kontinentech úplně stejně, tak není důvod, aby to nefungovalo i na nás. Přináší kladné výsledky již během pár týdnů, což přirozeně motivuje v tom vydržet a nepolevit. Že je to střípek naděje? Ano, dokonce víc, naděje přináší totiž viditelné výsledky a s procesem není problém se seznámit, jelikož https://www.prodietix.cz/ rozhodně před nikým nic neskrývá a naopak do detailu seznámí s různými možnostmi.

měřítko a chleba, který určuje zmenšení porce na konzumaci

Zkušenosti hovoří za vše

Žádné hladovění, dostatečný přísun vhodně upravených potravin a chuťově velmi inspirativních, je v podstatě základ. Tělo totiž dostane přesně to, co se mu nedostává. Jinak se snaží chybějící látky získat přirozeně z další a nové potravy. To vede k další a další konzumaci, vlčímu hladu a také k vyšším číslům, ale na váze. Dostavuje se přirozeně špatná nálada, podrážděnost atd. Tento dietní program má několik fází a při správném dodržení se dostaví nejen kladné výsledky, ale také vyrovnanost
a spokojenost. Zkrátka je to šance na nový začátek bez jo-jo efektu a to je ta správná výzva.