Jedna Vám stačit nebude

Už se Vám někdy, milé ženy, stalo, že jste nemohly odejít z domova bez své vysněné kabelky? A proč? Proč jste si tu svou ještě nepořídily? U zrcadla se pak zbytečně trápíte s kombinací jednotlivých kousků oblečení, protože musíte brát ohled na to, jakou kabelku máte právě dostupnou ve svém šatníku.

modní kabelka

A je úplně jedno, kam se zrovna chystáte.
· Do společnosti.
· Na schůzku s milovaným mužem.
· Na obchodní jednání.
· Nebo na procházku do přírody.

Bez kabelky prostě vyjít nemůžete. Kam si dáte potřebné věci, jako jsou líčidla, telefon, klíče a brýle?? Nemůžete je mít v igelitce. Nebo po kapsách, jako to dělají muži. V tom se přece také ženy od mužů liší. A když navíc máte v hlavě svou vysněnou kabelku, která je stále ještě k mání, potom se musíte trápit ještě víc.
Jak z Vás najednou opadnou všechny strasti všedního dne, když se ocitnete v ráji kabelek, kde si můžete vybrat tu svou vysněnou! Proč si konečně neuděláte čas a nejdete si za svým snem hned. Vždyť nejde o nic tak závažného, nebo snad finančně náročného, abyste si nemohla pořídit tak důležitý, a navíc tak krásný doplněk ke svému oblečení? Na co čekáte? Až Vám ji někdo koupí? Až ji, nedej bože, vyprodají? Nebo si pohráváte s myšlenkou, že u jedné kabelky nezůstanete? A proč ne?

reklama

Sama moc dobře víte, že s jednou kabelkou moc parády nenaděláte.
Cožpak se jeden druh hodí ke všem Vašim outfitům? Vždyť ve svém šatníku dokážete zkombinovat elegantní, sportovní, ale i všední oděv. Proč byste tedy svou vysněnou kabelku nemohla rozšířit o jednu, nebo dvě další? To přece není marnivost. To je nutnost. Kolik žen má jen jednu jedinou kabelku, kterou nosí do úplného roztrhání? Proboha, snad to nejste i Vy!

Ne, to musíte okamžitě změnit. Víte, jak lehce se budete připravovat k odchodu z domova, když budete mít na výběr z několika kabelek? Půjde Vám to snadno a rychle. A ani nebudete muset obnovovat svůj šatník, když si vyberete kabelky podle svých oblečků! Co ušetříte za oblečení, dejte do svých vysněných kabelek!