Postel z masivu borovice za nízkou cenu


V posledních letech je nejlepší všechno nejekologičtější a ještě lépe, když je to bio. My si ale nebudeme na nic takového hrát a nebudeme se přesvědčovat o tom, jak má ekologie smysl, jistě že má, ale my zkrátka a dobře propagujeme něco, co je čistě přírodní, hezké a třeba i moderní, ale zároveň je to za levnou cenu. Takže proč by tomu lidé nedali přednost, když jde navíc o věc ekologickou a samozřejmě i ekonomickou?

Dřevěné postele z masivu se vyrábí v různých velikostech. My se nyní podíváme na typ o velikosti 90×200. 90 cm je šířka, takže dostatek prostoru jak pro dospělého, tak i pro dítě nebo studenta a 200 cm je délka, čili klasická verze délky.

slečna káva

Dostatek místa na spaní a dokonce i místo na oblečení, sportovní vybavení, boty, náhradní přikrývky, hračky nebo naopak sešity do školy poskytne postel 90×200 s úložným prostorem.

Úložný prostor je báječné řešení, pokud nevlastníte palác, protože zrovna byty, ale i mnohé rodinné domky neoplývají místem navíc, takže potřebujeme s prostorem šetřit, proto je velice užitečné, když můžete i místo pod postelí zaplnit a nějakým způsobem využít. Do postele totiž můžete schovat cokoliv, náhradní oblečení nebo sezónní oblečení, přes léto se tam vlezou svetry a bundy, přes jaro zase všechna trička, sukýnky nebo kraťásky. Tento prostor se také využívá na náhradní polštáře a přikrývky, na povlečení, můžete do něj dát i náhradní hračky, boty, sportovní potřeby, nebo v podstatě cokoliv dalšího, co Vás napadne. Zužitkovat každičký centimetr je velice výhodné, ušetříte tím spoustu místa ve skříních.

dívka spí

Velice často se tato velikost postele, 90×200 cm, pořizuje pro odrostlejší děti a studenty, samozřejmě, že v některých případech také pro dospělé.

Masiv borovice je čistě přírodní dřevo, ze kterého vyrobíte vždy precizní a kvalitní výrobek s dlouhou životností. Dá se samozřejmě nalakovat buďto bezbarvým čili průhledným lakem, aby si dřevo zachovalo svou strukturu, nebo může mít barvu a strukturu jiného dřeva jako je olše nebo dub. Možnosti nalakování jsou daleko širší, může se jednat o čistě bílou postel nebo o šedou, čili si můžete i tento druh nábytku, i přesto, že ho například dokupujete do již zařízeného pokoje, vybrat podle barvy, aby Vám seděl do daného prostoru, a díky tomu můžete sladit kompletní design pokoje.