Kvalita a dostupnost

V průběhu posledních let se kvalita bydlení v mobilních domech srovnala s jinými styly bydlení. O mobilních domech už dávno neplatí, že je to obydlí pro lidi, kteří nedosáhnou na klasické bydlení v bytech či rodinných domech. Tato zajímavá alternativa bydlení je vhodná jak pro rekreační pobyty, tak pro celoroční bydlení. Domy jsou výborně izolované pěnovou izolací, a i okna a dveře jsou uzpůsobeny tak, aby se obydlí dalo zařadit do nízkoenergetického bydlení.

izolace stěn

Veškeré rozvody elektřiny a vody jsou schované v kostře domu, takže žádným způsobem nenarušují vzhled interiéru. Podle přání zákazníka lze vnitřní i vnější obklady přizpůsobit. Hodně oblíbené je dřevo, a to k vnitřnímu i venkovnímu obložení. Tento materiál navíc ještě přidává domu další izolační vrstvy, protože dřevo je velice dobrým izolantem. Domy lze vybavit klimatizací, či bezpečnostním zabezpečením.

dřevěný obklad

Díky kvalitní střešní krytině a okapům se voda odvádí pryč od domu, lze ji samozřejmě stejně dobře jako u klasických nemovitostí svést do nádrže na dešťovou vodu a následně využít třeba pro zahradu, nebo ji připojit ke kanalizaci.

Všechny nátěry, které jsou v domě použity, stejně jako všechny stavební materiály jsou schválené pro použití ve stavebnictví pro vnitřní či venkovní použití a vyhovují normám stanoveným EU.

Díky rozměrům a mobilitě mohou domy stát i v prostředí, kde není možná klasická výstavba, nebo kde je stavební uzávěra. Pro lidi, kteří milují pobyt venku, lze velmi jednoduše k domu přistavět terasu a zázemí pro dostatečné pohodlí.

Koupelna je plně vybavená funkčním zařízením včetně radiátoru vhodného k sušení ručníků, bojleru a pračky. Kuchyně má ve svém vybavení digestoř, sporák, ledničku i myčku na nádobí a je přizpůsobena tak, aby se v ní dalo pohodlně připravovat jídlo.

Moderní výroba mobilních domů sází na kvalitu a spokojenost svých klientů a na své produkty poskytuje záruku. Firma se kompletně postará o dopravu domu až na místo a jeho usazení a zprovoznění, takže odpadá starost, jak dostat dům na dané místo.