To nejlepší pro vaše schody


Přízemní bungalovy patří mezi dlouhodobě nejpopulárnější typ rodinných domů. Staví se u nás už od devadesátých let, a jejich popularita vůbec neklesá, spíš naopak. Postavit si přízemní dům chce každý, aby nemusel chodit po schodech. Bohužel pokud máte menší stavební pozemky, čeká vás stavba patrového domu, abyste vyhověli požadavkům územního plánu, který může nařídit maximální nebo naopak minimální zastavěnou plochu pozemku a její umístění na něm. Mnoho lidí to neví a potom řeší problémy na stavebním úřadě.

byty zábradlí

Patrové domy samozřejmě vyžadují k plnohodnotnému užívání schodiště. Dnes se realizují spíše zděné schody, které jsou obestavěné zdí, což je izoluje od zbytku domu. Mnoho lidí si z nich ale naopak dělá dominantu celého domu, a věnují jim patřičný prostor i pozornost. Udělat si ze schodů přednost je zajímavý nápad, který udělá z vašeho domu něco extra. Jestli chcete vyčnívat z davu exteriérem, můžete to dohnat právě uvnitř domu.

V takovém případě je ideální zvolit samonosné schodiště a nebo třeba zděné schody, které povedou hlavním prostorem domu, což může být nejen chodba za dveřmi ale také například obývací pokoj, ze kterého povedou schody nahoru do chodby. Ke každému schodišti musíte mít k dispozici zábradlí. A když už budete mít dominantní schody, proč si k nim neudělat i krásné skleněné zábradlí, které je velice moderní a vypadá skvěle?

žena u zábradlí

Nemusíte mít klasické průhledné zábradlí, ale může být třeba s pískováním. Můžete si vybrat z mnoha designů a nebo si vyberete třeba kombinaci s nerezem nebo dřevem. Co se týče zábradlí, umíme toho opravdu hodně, proto se podívejte do galerie zbádali a schodů, které jsme již předali zákazníkům, a vyberte si také z naší nabídky, která je pestrá a obsáhlá. Každému nabídneme zábradlí i schody podle jeho vkusu a podle norem, které je třeba dodržet.